Bankalar

Hesapkurdu

Hesapkurdu’nda Ne İşlemler Yapılabilir?

Hesapkurdu, bireysel olarak finans ürünlerini karşılaştırmaya imkân sağlar. Hesapkurdu’nda biz müşteriler sigorta, telekomünikasyon, kart, sigorta, elektrik tarife ücretlerini karşılaştırabiliriz.

Hesapkurdu’nda İşlem İçin Herhangi Bir Şey Talep Ediliyor Mu?

Hesapkurdu, müşterilerinin yaptığı işlemlerden herhangi bir ücret talep etmiyor. Gelirlilerini ise diğer firmaların reklam ve tanıtım bütçelerinden sağlıyorlar. Ancak tanıtım yaparak para kazanmalarına rağmen dürüstlük, güvenilirlik ve bağımsızlık en temel kriterlerinden biridir.

Vizyonları Ve Misyonları Hakkında Bilgi

Hesapkurdu’nun vizyonu tüketicilerin kredi, sigorta gibi tüm finansal ihtiyaçları için ilk başvurulan adres olmaktır. Güvenilir bir marka haline gelmek de vizyonlarının bir parçasıdır.

Hesapkurdu Hakkında Bazı Bilgiler

Şirket olarak faaliyetlerine 2010 yılında başlamışlardır. 2013 yılına gelindiğinde ise Endeavor Girişimi ödülünü alarak, büyüme hızları ve fayda potansiyeli tescillenmiştir. 2015 yılına gelindiğinde ise Türkiye’nin en hızlı büyüme hızına sahip şirketler sıralamasına girmişlerdir.

Hesapkurdu’nun yasal ismi ise Konut Kredisi Com Tr Danışmanlık As.dir. Hesapkurdu, kuruluşunun ilk yıllarından itibaren Avrupa’nın kendi alanında söz sahibi şirketlerinden Gruppo MutuiOnline ile işbirliği yapmaktadır.

Hesapkurdu Denetlenmekte Midir?

Hesapkurdu, bankaların sunduğu hizmetleri inceleyen BDDK tarafından incelenmektedir. Hesapkurdu’nun desteklediği bankalarda bu kurum tarafından denetlenmektedir.

Yönetim Kurulunda Kimler Var?

Ömer Paksoy ve Onur Tekinturhan, kurucu üyelerdendir. Kendileri iyi bir yatırımcı olan bu iki iş adamı gerekli ortaklıkları kurarak Hesapkurdu’nun halka güvenilir ve ücretsiz bilgi vermesini sağlamışlardır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Kapalı