Web
Analytics Made Easy - StatCounter Web
Analytics


İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Eski ve köklü bir banka olan İş Bankası müşterilerine geniş bir kredi ürün yelpazesi sunmaktadır. Kredi puanı yeterli olan herkes İş Bankası’na kredi başvurusu yapabilir. İş Bankasına yapılacak kredi başvurusu, şubelerden, bankamatiklerden, cep telefonu kullanılarak sms aracılığıyla, müşteri hizmetleri aranarak telefon bankacılığına, interaktif hesap var ise oradan yapılabilir.

Kredi Başvurusu Yapılırken Gerekli Belgeler

Kredi başvurusu eğer şube aracılığı ile yapılıyor ise üzerinde vatandaşlık numarası yazılı kimlik kartı gerekmektedir. Diğer başvuru yollarında vatandaşlık numarası ile başvuru yapılır. İş Bankasına yapılan kredi başvuru sonucu kişiye sistemde kayıtlı olan cep telefonu numarası sms ile gönderilir. Başvuru olumlu sonuçlanır ise kredi kullanılacağı zaman banka kimlik kartı ister. Kimlik kartının yanında gerek görüldüğü takdirde maaş bordrosu ve kefil de istenebilir.

Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır

İş Bankası’na yapılan ihtiyaç kredisinin geri ödemesi ile ilgili hesaplama için, iş bankası ihtiyaç kredisi hesaplama yapılabilir. Bu hesaplama İş Bankasının isbank.com.tr uzantılı web sayfasında bulunan kredi hesaplama aracı kullanılarak yapılmaktadır. Bu hesaplama aracına girildikten sonra kullanılmak istenen ihtiyaç kredisinin miktarı, kaç ay vade ile geri ödenmek istendiği bilgisi girilir. Daha sonra hesapla denildiğinde ekrana ihtiyaç kredisinin geri ödeme planı gelir. Ne sıklık ile ödeme yapılacak ise ödenecek aylık taksit tutarı ve toplamda geri ödenecek olan miktar görünür.


, , ,