Web
Analytics Made Easy - StatCounter Web
Analytics


Kredi Bursu

KREDİ BURSU

İsteklerimizi yerine getirebilmek ve değişik etkinlikler içerisinde bulunmak için bir miktar paraya ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanın en çok paraya gereksinim duyduğu yerde üniversitedeki öğrencilik hayatıdır. Hele de başka şehirde eğitiminizi tamamlıyorsanız paraya tahmin ettiğinizden daha fazla ihtiyaç duyarsınız. Çünkü kalacak yer, yeme-içme, okul masrafları derken birçok gider karşınıza çıkmaktadır. Ama size sunulmuş olan kredi bursu fırsatı sayesinde öğrencilik hayatınızı daha rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eskiden üniversiteyi kazanan kişiler bile maddi imkansızlıklar yüzünden eğitim hayatını tamamlayamamaktaydılar. Ancak sunulan bu kredi fırsatı ile sizde eğitim hayatınıza başlayabilirsiniz. İş hayatına başladıktan sonra da geri ödemesini yapabilirsiniz.

SİZE SUNULAN FIRSATLARDAN YARARLANIN

Zaten kredi bursu başvurularına baktığınız zaman üniversite öğrencilerinin çok büyük bir çoğunluğunun bu fırsattan yararlandığını görürsünüz. Çünkü herkesi ailesinin yeterli maddi durumu olmayabilir ama bu seçenek sayesinde öğrenciler hayallerine kavuşma şansı elde etmektedir. İlk başvuru esnasında kredi ve burs olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. İkisine de başvuru yaptığınız zaman 2 fırsatınız bulunmaktadır. Burs çıktığında daha rahat geri ödemesiz şekilde rahatça paraları harcayabilirsiniz.

BİRÇOK ÖĞRENCİ İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Kredi bursu seçenekleri arasından öğrenciye verilecek olan kredi de öğrencilik hayatında büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu kredinin faizi de oldukça düşüktür. Ödemesi de üniversite bittikten 2 yıl sonra başlamaktadır. Peşin ödeme yapmak istediğiniz takdirde belirli indirimlerden yararlanarak daha az miktarlar ödeyebilirsiniz. Ya da taksit seçenekleri ile aldığınız şekilde geri ödeme yapabilirsiniz.

 


, , , , , , , ,