Web
Analytics Made Easy - StatCounter Web
Analytics


Kredi Çekmek İstiyorum

Kredi Çekmek İstiyorum

 

Borçlarınızla baş edemiyor musunuz? Evleneceksiniz ama ev eşyaları almak, kira, depozito ödemek için yeterli paranız mı yok? Yurt dışında okumak istiyorsunuz ama mali durumunuz masraflarınızı karşılamaya yetmiyor mu? Çok beğendiğiniz bir ev var ama birikimleriniz evi almak için yeterli değil mi? O zaman neden kredi çekmiyorsunuz? Bu soruya kredi çekmek istiyorum diye cevap verdiyseniz bu ve benzeri pek çok sorununuzu anında halledebileceğiniz seçeneğiniz var demektir. Pek çok banka çeşitli ihtiyaçları karşılayacak şekilde kredi vermektedir.

Nasıl Kredi Çekebilirim?

Kredi çekmek istiyorum derseniz hemen bankaların faiz oranlarına bakın. Birbirinden farklı oranlar söz konusu olduğu için mümkün olduğunda düşük faizli kredi veren bir bankaya müracaat etmeniz doğru olacaktır. Daha fazla faiz ödememek için müşterisi olduğunuz bankalar varsa onlarla da görüşebilirsiniz. Online başvuru yaptığınızda kredi miktarın, geri ödeme tutarlarını kendiniz belirleyerek hemen başvuru yapabilir ve aynı gün içinde talep ettiğiniz krediyi alabilirsiniz. Cep telefonunuzdan bankaların uygulamalarını indirip aynı işlemi bu şekilde yapmanız da mümkün.

Geri Ödemeler Nasıl Oluyor?

Banka kredi başvurunuzu kabul ettiğinde her ayın belli günlerinde ödemeniz için size bir ödeme planı gönderir. Bu planda kaç ay taksit ödeyeceğiniz, faiz ve ana para miktarını görebileceğiniz gibi, her ödemeniz sonrasında ne kadar kredi borcunuz kaldığını da görmeniz söz konusu olacaktır.

Kredi konusuna dair tüm yazılarımızı buradan görüntüleyebilirsiniz.

 


, , ,