Web
Analytics Made Easy - StatCounter Web
Analytics


Kredi Fırsatları

Kredi Fırsatları

Krediler en zor zamanlarımızda bize destek olan en değerli banka ürünlerinden biridir. İster ihtiyaçlarımız isterse gerçekleştirmek istediğimiz ancak maddi nedenlerden dolayı ertelediğimiz hayallerimiz konusunda olsun krediler bize birçok olanak sunmaktadırlar. Kredi Fırsatları her bankaya göre farklılık arz etmektedir. Birçok banka özellikle sürekli müşterilerine yönelik kampanyalar yapmaktadırlar. Bu kampanyalar sayesinde dilediğimiz her şeye hızlı bir şekilde sahip olabilmekteyiz.

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Tüm bankaların kişiye özel ya da özel günlerde sunduğu kredi fırsatları ile siz de en düşük faizlerle en yüksek kredilere sahip olabilirsiniz. Bankalara online olarak bile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz bankanın şubesine de gidebilirsiniz. Ya da telefonla başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredilendirmede bankaların en çok özen gösterdiği konu kredi notunuzdur. Kredi notunuz sizin finansal durumunuzun analiz edilmesi ile oluşmaktadır. Findeks adı verilen kuruluş sizin finansal analizinizi yapar ve size bir puan verir. Bu puana göre kredi başvurusu yaptığınızda tutar belirlenmiş olur. Düzenli ödemeleriniz, bankacılık ürünlerini kullanma durumunuz, banka hesaplarınız tamamen incelenerek bu analizler yapılır. Bankalar Findeksin verdiği puan neticesine göre kredi başvurunuzu kabul veya reddederler. Ya da istediğinizin altında ya da üstünde bir kredi çıkartabilirler.

Kredi Başvuru Evrakları Nelerdir?

Kredi fırsatları ile almaya hak kazandığınız tutarlar elinize geçmeden önce sizden bordro talep edilebilir. Son üç aya ait bir fatura da işinize yarayacaktır. Ya da gelirinizi belgeleyecek bir ticari faaliyetinize istinaden bilanço, son yıla ait vergi levhası, işletme defteri, gelir tablosu, son yıla ait bir vergi levhası gibi evraklar talep edilebilir.


, , ,