Web
Analytics Made Easy - StatCounter Web
Analytics


Kredi hesaplama TEB

KREDİ HESAPLAMA TEB

Kredi almak istediğinizde karşınıza birçok banka seçeneği çıkacak. Bunların arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Devamlı şekilde çalıştığınız bir bankanız varsa, bu elbette sizin için ilk seçenek olacak, ancak, yine de farklı bankaların kampanyalarını, uygun kredi ve faiz seçeneklerini incelemeden geçemeyeceksiniz. Bu nedenle, hemen acele ile kredi başvurusu yapmak yerine, kredi hesaplama işlemlerini yaparak, ne kadar ödeme yapacağınızı planlamalısınız.

Kredi Hesaplama:

Sitemizde bulunan kredi hesaplama bölümüne tıklayarak, ihtiyaç kredisi ya da konut kredisi seçeneklerinden tercihinizi yaptıktan sonra, vade ile faiz oranı kısımlarını doldurunuz. Bundan sonra ödemeniz söz konusu olan kredi taksitleri karşınıza hesaplanmış şekilde çıkacaktır. Toplu kredi miktarını da görebilirsiniz.

Kredi hesaplama TEB:

Birçok banka seçeneği olduğunu yukarıda belirtmiştik. Bunlardan biri de başarılı bankacılık faaliyetlerine imza atan Türkiye Ekonomi Bankası TEB. TEB bankası kapsamında kredi uygulamalarına göz atmak isterseniz, bankanın resmi internet sitesinden, kredi hesaplama TEB uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Kredi hesaplama TEB internet sitesinde kolayca yapılabilir. Buna göre, kredi seçeneklerinden kullanmak istediğiniz kredi türünü belirleyebilirsiniz. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, kobi kredisi gibi. Bundan sonra, almak istediğiniz miktar ile vade taksitlerini giriniz. 24 ay, 30 ay, 36 ay gibi. Yeniden hesapla butonuna basarak kredi miktarınızın kısa sürede hesaplanmasını sağlayabilirsiniz. Siteden hem hesaplama yapabilir, hem de kredi uygulamaları ve kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sitemizde bankalar ve krediler hakkında en güncel bilgileri alabilirsiniz.


, , ,