Web
Analytics Made Easy - StatCounter Web
Analytics


Kredi İle Ev Almak

Kredi İle Ev Almak

 

Herkes küçük de olsa kendine ait bir evi olsun ister. Yıllarca kirada oturmak ve bir yandan da para biriktirmek hiç de kolay değildir. Kişiler ellerine geçen paranın önemli bir bölümünü ne yazık ki kiraya vermek zorunda kalırlar. Ev sahibi olmak artık büyük paralar anlamına da gelmektedir. Gayrimenkul fiyatları her geçen gün artmakta olduğu için kişiler bir anda nakit parayla ev almakta çok zorluk çekebilirler. Bu durumda kredi ile ev almak gündeme gelebilir. Hem devlet desteği alınabilir, hem de uzun vadeli ödemelerle kira öder gibi ev sahibi olmak mümkündür. Bu açıdan bakıldığında kredi çekerek ev almak gerçekten çok mantıklı bir durumdur.

Kira Öder Gibi Ev Alın

Ev almak için yıllarca para biriktirip beklemenize gerek yok. Artık bankalar sayesinde arzu ettiğiniz, bütçenize uygun bir ev sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kredi ile ev almak için başvuruda bulunmak olmalıdır. Yüksek bütçeli evler bile olsa ödeme gücünüze bağlı bir plan dahilinde size kredi verilecektir. Ev kredilerinde genellikle vadeler çok uzun sürelidir ve kişinin gelirine uygun olmalıdır.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Aylık geliriniz ve ödemeleriniz göz önünde bulundurularak hazırlanacak ödeme planları ve ne kadar kredi çekebileceğinizi öğrenmek için size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Kredi çekip kendi evinizi alabilir ve başkasının evine kira ödemek yerine ev taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Sitemizi buradan ziyaret edebilirsiniz.

 


, , ,