Web
Analytics Made Easy - StatCounter Web
Analytics


Kredi Mevduat Hesabı

KREDİ MEVDUAT HESABI

İnsanın her zaman elindeki parayı yetirebilmesi mümkün değildir. O yüzden de kredi kartı kullanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Ancak kredi kartının geçmediği ya da kullanılmadığı yerler mevcuttur. Bankalar bu durumu da düşünerek müşterilerini mağdur etmemek için farklı alternatifler bulunmaktadır. Bu da hesaplara açılan ek kredi mevduat hesabıdır. Bu sayede maaşınız dışında ekstra size belirlenen limiti de kullanabilirsiniz. Bunun içinde ekstra bir faiz ödemeniz gerekmez.

İHTİYAÇ ANINDA HAZIR KREDİ

Bankalar müşteri kazanmak ve ellerindeki müşterileri memnun etmek için değişik kampanyalar oluşturmaktadır. Bu da en çok kullanıcıların işine yaramaktadır. Özellikle de son dönemde sunulan kredi mevduat hesabı faizsiz olması sayesinde de çok tercih edilmektedir. Eskiden karttan çekilen paralar için aynı krediler gibi faizlerle geri ödeme olurken artık faizsiz şekilde para kullanma şansı bulunmaktadır. Bu da insanların ihtiyaç anında başvuruya falan gerek olmadan para kullanabilme şansı vermektedir.

KÖŞEDE HER ZAMAN PARANIZ BULUNUR

Kredi mevduat hesabını size verilen limit tutarında kullanabilirsiniz. Bu da maaşınızla doğru orantılı şekilde hesaplanmaktadır. Çektiğiniz para bir sonraki ay hesabınızdan otomatik olarak çekilmektedir. Aynı limitiniz sürekli olarak devam etmektedir. Özellikle otomatik ödeme talimatlarında kartınızda para olmadığı durumlarda direk olarak hesaptan ödeme yapılmaktadır. Bu sayede faturanın ödenmeme ya da unutulma ihtimali ortadan kalkmaktadır. Sizde sıkıntı yaşadığınız zamanları kolaylıkla atlatabilirsiniz.


, , , , ,