Web
Analytics Made Easy - StatCounter Web
Analytics


Krediler Ne Zaman 48 Ay Olacak?

Krediler Ne Zaman 48 Ay Olacak?

İhtiyaç kredilerinde vadelerin maksimum 36 ay olarak düzenlenmesi birçok kişi için üzücü bir haber olmuştur. Özellikle daha önce 60 ay olan bu vade insanların daha yüksek miktarda kredi alıp daha rahat bir şekilde ödemelerine yardımcı olmaktaydı. Ancak resmi kurumların aldığı karar ile 36 aya çekilen bu rakam belli bir kesimden ciddi bir şekilde tepki almıştı.

Maksimum Kredi Vadesi

İnsanlardan gelen tepkilere sessiz kalmayan ve gerekli işlemleri yaparak bu sayıyı 48 aya çıkaran yetkili kurumlar bu sayede insanların daha rahat bir şekilde kredi çekebilmelerine yardımcı olmuşlardır. 2016 yılının sonlarında yürürlüğe giren kanun ile insanların sürekli olarak birbirlerine sordukları krediler ne zaman 48 ay olacak sorusu da yanıtını bulmuş oldu. Aynı zamanda kredi faiz oranlarında yapılmakta olan indirimler de insanların kredilere olan taleplerinde bir patlamaya neden olmuştur.

Kredilerin Geri Ödeme Süreleri

Nakit sıkıntısı çeken kişilerin çok yoğun bir şekilde ilgi gösterdikleri kredi kampanyalarında özellikle ödeme süresi birçok kişi için çok önemlidir. Bütçelerini zorlamadan geri ödemelerini yapmak isteyen insanlar 36 ay ile 48 ay arasında ciddi farklar olduğunu da bilmektedirler. Herkesin farklı amaçlar için talep ettikleri krediler özellikle son yıllarda her kesim tarafından çok ciddi bir şekilde ilgi görmüştür. Bu sebeple krediler ne zaman 48 ay olacak veya bu konuda yeni bir düzenleme yapılacak mı gibi sorular her zaman için gündemde olmuştur.


, , , ,