Web
Analytics Made Easy - StatCounter Web
Analytics


Yapı Kredi İle Dünden Bugüne

Yapı Kredi İle Dünden Bugüne

Bankacılık Sektörü dünyada en çok tercih edilen, ihtiyaçlara hızlı çözüm üretebilen en önemli yere sahiptir. Finansal ve maddi tüm işlemlerimizi bankalar aracılığı ile güven içerisinde gerçekleştirebiliriz. Banka denince akla ilk gelen sözcük güvendir. Tüm maddi varlığımız bu kurumlar üzerinden işlem görmektedirler. Türkiye’de birçok banka hizmet vermektedir. Yapı Kredi bankacılık sektörünün en köklü, en eski ve en çok tercih edilen kurumlarından biridir. Peki, Yapı Kredi Kimin 2014?

Yapı Kredi Kimin 2014 Bir Göz Atalım

Türkiye’nin ilk özel bankalarından Yapı Kredi ülkemizde oldukça sevilmektedir. Özellikle gençlere sundukları ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri ile gönüllere taht kurmuştur. Ülkemizde bu özel bankacılık hizmeti ile hepimiz oldukça erken yaşlarda tanışıyor ve Yapı Kredi bankasının müdavimleri arasında ki yerlerimizi alıyoruz. Yapı Kredi bankası Türkiye’nin en güçlü kurumlarından biridir. Yapı kredi kimin 2014 sorusunun cevabına bakacak olursak;  %81, 8 hissesi Koç Finansal Hizmetlere aittir. Kalan kısmı ise halka açıktır.

Yapı Kredi İle Geleceğe

Yapı Kredi Kimin 2014 sorusuna bir farklı cevapta halkın olacaktır. Çünkü herkesin ihtiyaçlarına en avantajlı, en hızlı ve en güler yüzlü cevabı alabildiğimiz bir kurumdur. Özellikle kredi konusunda müşterilerine önemli kolaylıklar sağlamakta ve yıllardır olduğu gibi gelecekte de hayallerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmek için bugün de kendini sürekli yenilemeye devam etmektedir.


, , , , , , ,