Web
Analytics


30.000 TL kredi 48 ay vade

30.000 TL kredi 48 ay vade

Acil krediye mi ihtiyacınız var. Öyleyse bu yazımız tam size göre. Bir anda ortaya çıkan para ihtiyacınız için bankalardan kredi alabilmekte zorlanmazsınız. 30.000 TL kredi 48 ay vade gibi bir geri ödeme planı ile anında sizin olabilir. Siz de ister bir ihtiyaç olsun ister bir hayalinizi gerçekleştirmek isteyin bu krediyi dilediğiniz zaman alabileceğiniz olanaklar bulunmaktadır. Siz de hayallerinizi gerçekleştireceğiniz bir yola çıkmak ve gereken maddi rakamı hızlıca elde etmek istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey kredi almaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda kredi notunuza ve bütçenize göre bir onay gerçekleşecektir.

Findeks Nedir?

Findeks üzerinden kredi notunuza bakılacak ve geliriniz de göz önünde bulundurularak 30.000 TL kredi 48 ay vade ile siz de dilediğiniz krediyi alabilme hakkına sahip olabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşükse bu oranda bir kredi size çıkmayacaktır. Bu nedenle findeks analizleri oldukça büyük önem taşımaktadır. Tüm ödemelerinizi düzenli yapıyor ve bankalarla düzenli bir şekilde çalışıyorsanız kredi notunuz yüksek olacaktır. Bu şekilde mutlaka dilediğiniz oranda kredi onaylanabilecektir.

Kredi Taksit Sayısı

30.000 TL kredi 48 ay vade ile kredi alabilir ve uzun sürede düşük faizlerle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Hatta daha uzun vadeli ya da daha kısa vadeli ödeme seçenekleri de mümkündür. Bu duruma bütçenize göre kendiniz de karar verebilirsiniz.


, , , , ,