Belge istemeden Kredi Veren Bankalar

Belge istemeden Kredi Veren Bankalar

Günümüzde hemen hemen herkes kredi çekmekte. Gerek yatırım amaçlı gerekse acil ihtiyaçların karşılanması hususunda bankalar vatandaşlara kredi vererek yardımcı olmakta. Önceden her banka vatandaşlara kredi verirken bir takım belgeler istemekteydi. Ancak günümüzde birçok bankada bu uygulama ortadan kalktı. Bankacılık sistemin gelişmesi ve çeşitli önlemler sayesinde bazı bankalar artık belgeleri dert etmiyor. Üstelik belge istemeden kredi veren bankalar ülkemizin en önde gelen bankalarıdır. Bu bankalar arasında Denizbank, Türkiye ekonomi bankası, Akbank, ING bank ve Garanti bankası yer almakta.

Belgesiz Kredi Çekme İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor?

Bankalar müşterilerine kredi verirken belge istemiyor ama müşterilerinden bazı şartları yerine getirmelerini istemekte. Denizbank 55 bin liraya kadar krediyi belgesiz verirken bu rakamı 36 ay vadeye bölüyor. Denizbank’tan belgesiz kredi alabilmek için cep telefonundan KREDİM yazarak Tc kimlik numarası ile 3280’e mesaj atılması gerekir. Banka kredi için müşterileri ile iletişime geçmekte. Türkiye Ekonomi Bankasından belgesiz kredi çekmek için ise CEPTETEB uygulamasının cep telefonuna indirilmesi gerekmekte. Daha sonra uygulamaya girilip kredi başvurusu yapılabilir. Akbank ise 20000 liraya kadar belgesiz kredi vermekte. Akbank’tan belgesiz kredi almak için Kredi yazarak 4425’e mesaj göndermek gerekir. Garanti bankasından belgesiz kredi almak için ise daha önceden kredi çekilmemiş olması ve müşterinin herhangi bir bankaya borcunun olmadığının kanıtlanması gerekir.


, , , ,


Nakit ihtiyacınızı sizlerde cazip koşullara sahip kredi çekerek gidermek isteyebilirsiniz. Ancak bunun için sektörde hizmet veren bankaların yeni yaptıkları kampanya ve avantajlardan da haberdar olmak isteyebilirsiniz. Kredi Notu düşük olanlar, Dosya Masrafı ödemek istemeyenler, düşük faizler ve uzun vade Kredi kartı borcu kapamak isteyenlerin Banka işlemleri tüm sorulara yanıt bulabilecekleri bir platform olduğunun altını çizmek isteriz.Tüketici kredisi, konut ya da taşıt talepleri gibi farklı konu başlıklarında bankalar arasında kıyaslama yapabilme ve bütçenize uygun olanını bulma gibi destekleri de alabilirsiniz. Eğer bir girişimci iseniz ve devletin verdiği Kosgeb olanaklarından yararlanma amacınız bulunuyorsa, bunları da hangi yolları izleyerek gerçekleştireceğinizi görebilirsiniz. Herhangi bir belge talep etmeden Kredi veren yerleri, kara liste ve düşük puandan nasıl kurtulup para sıkıntısını çözebileceğinizi de güncel verileri ışığında böylesine elit bir site de öğrenebilirsiniz.Talep ettiğiniz miktarı karşılama şartları ve yerine getirmeniz gereken bir takım kredi prosedürlerini de artık tespit etmeye son derece yakınsınız. Krediler ve bu kategoriye dahil diğer işlemler için her zaman sizi memnun kalacak bir durakta olduğunuzu unutmayınız. Sizin için ekonomik seçeneklerle kredi vermeye hazır bankaları ve bunu almanızı sağlayan metotları artık her zaman rahatlıkla keşfedeceğinizi de unutmayınız.