Borçları Tek Bankada Toplamak

Borçları Tek Bankada Toplamak

Banka müşterileri, bankacılık ürünleri kullanımından doğan borçları için; kendi belirledikleri günlerde, birden fazla ödeme yapabiliyor. Farklı bankalara ya da bankacılık ürünlerine olan borçlar; müşterilerin daha fazla faiz ödemesine ve kredi puanlarının aşırı borçlanmadan ötürü düşmesine neden olabiliyor. Bu tarz sorunlar yaşayan banka müşterileri; borç transfer kredisi başvurusu yaparak, dağınık bankacılık borçlarını (kişisel borçlar ya da bankalar dışındaki kurum borçları krediye dahil edilmiyor) tek kredide toplayabiliyor.

Borç Transfer Kredisi Genel Şartları

Borç transfer kredisinden yararlanmak isteyen banka müşterilerinin; kredi puanlarının ve düzenli gelirlerinin, borç transfer kredisi kullanmaya elverişli olması gerekiyor. Yasal takip sürecinde olan müşteriler için olumsuz sonuçlanan kredi başvurularında; müşterilerin tüm bankacılık borçlarını, ilgili banka personeli ile paylaşması gerekiyor. Borç transfer kredisinde; vade süreleri ve üst limitler, bankalara göre değişiklik gösterebiliyor.

Borç Transfer Kredisinde Sistem Nasıl İşliyor?

Kredi başvurusu; olumlu sonuçlanan müşteriler, kredi tutarlarını elden teslim alamıyor. Kredi tutarları; başvuru aşamasında belirtilen bankacılık ürünlerine, EFT yöntemi kullanılarak gönderiliyor. Borçlarının tamamı ödendiğinde; müşterilerden, söz konusu borçlarını kapattığına dair makbuz talep ediliyor. Borçlarının bulunduğu banka şubelerine giden müşteriler; kredi, kredi kartı ya da KMH borçları için kapatma işlemi gerçekleştirdikten sonra, kendilerine verilen makbuzları kredi kullandıkları bankaya iletiyor. Makbuz işlemlerini tamamlayan banka müşterileri; tüm borçları için, sadece kredi kullandıkları bankaya ödeme yapıyor.


, , , ,


Nakit ihtiyacınızı sizlerde cazip koşullara sahip kredi çekerek gidermek isteyebilirsiniz. Ancak bunun için sektörde hizmet veren bankaların yeni yaptıkları kampanya ve avantajlardan da haberdar olmak isteyebilirsiniz. Kredi Notu düşük olanlar, Dosya Masrafı ödemek istemeyenler, düşük faizler ve uzun vade Kredi kartı borcu kapamak isteyenlerin Banka işlemleri tüm sorulara yanıt bulabilecekleri bir platform olduğunun altını çizmek isteriz.Tüketici kredisi, konut ya da taşıt talepleri gibi farklı konu başlıklarında bankalar arasında kıyaslama yapabilme ve bütçenize uygun olanını bulma gibi destekleri de alabilirsiniz. Eğer bir girişimci iseniz ve devletin verdiği Kosgeb olanaklarından yararlanma amacınız bulunuyorsa, bunları da hangi yolları izleyerek gerçekleştireceğinizi görebilirsiniz. Herhangi bir belge talep etmeden Kredi veren yerleri, kara liste ve düşük puandan nasıl kurtulup para sıkıntısını çözebileceğinizi de güncel verileri ışığında böylesine elit bir site de öğrenebilirsiniz.Talep ettiğiniz miktarı karşılama şartları ve yerine getirmeniz gereken bir takım kredi prosedürlerini de artık tespit etmeye son derece yakınsınız. Krediler ve bu kategoriye dahil diğer işlemler için her zaman sizi memnun kalacak bir durakta olduğunuzu unutmayınız. Sizin için ekonomik seçeneklerle kredi vermeye hazır bankaları ve bunu almanızı sağlayan metotları artık her zaman rahatlıkla keşfedeceğinizi de unutmayınız.