Web
Analytics


Credit Mutuel

Credit Mutuel

Dünya finans dergisi tarafından En iyi Fransız bankacılık Mutuel ödülü alan kooperatif bankası olan ve müşterilerine destek ve yardımcı olan Credit Mutuel 8 milyona yakın müşteri üyesi bulunmaktadır. Bir hesap açmak çok kolay olduğu gibi çok fazla fırsatlarda sunmaktadır. Diğerler gibi bir banka değil yaratıcılık, sorumluluk, eşitlik, yakınlık, bağlılık eyleminin direklerini oluşturur. Fransa da uluslararası bir alanda kurulmuş bir örgütün parçası ve müşterilerine ait bir banka. Üyelerine birçok avantaj ve imkan sunmaya çalışan bir kuruluştur.

Özellikleri Ve Erişim

Akıllı telefon veya tabletiniz den sürekli olarak erişim halinde olabilir, bankanızın temel özelliklerini her zaman her yerde bulabilir ve erişim sağlayabilirsiniz. Hissedar olmadan bir bankaya girmenin ayrıcalığını yaşayın. İşbirliği modeli ilkesine dayalı olarak müşterilerine karar yetkisi verme olasılığı sunar. Özel bir danışmandan yarar sağlayıp çıkarlarını gözete bileceğin bir kuruluş. Sağlam bir bankacılık Fransız direniş testlerinden birinci sırada. Dijital bankacılığın en gelişmiş yeni sistemi.

Kredi Seçenekleri

Emlak, otomobil ve kişisel kredi gibi birçok farklı kredi seçenekleri sunmakta olup, sabit ücret, değişken oran ve başlangıçta daha avantajlı önceden belirlenmiş tavanı aşmayacak şekilde olduğunu bilirsiniz. Esnek bir aylık geri ödeme, Ertelenmiş geri ödeme imkanı ile kredinizi siz belirleyin. Huzurlu bir yatırım, anahtar teslimli bir çözüm ve uzman kadro ile kolay kredi imkanı.


, , , ,