Web
Analytics


Esnafa Kredi

Esnafa Kredi

Esnafa ucuza kredi veren bankalardan bahsetmeden önce kooperatifler ve KOSGEB’ in hibe olarak veya faizsiz kredileri belli şartları sağlayan esnaflara verdiğini belirtelim. Esnaf kredisi veren bankalar, hâlihazırda esnaflık yapan veya ticarete başlamak isteyen girişimcilere önemli imkânlar sunmaktadır. Garanti Bankası, TEB, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Halkbank, Akbank bu bankaların arasındadır.

Akbank Esnaf Kredisi

Akbank bünyesinde ”Esnafa altından kredi” adı altında sunulan kredi, altın birikimleriniz var ve altın hesabına yatırım yaparsanız sunuluyor. Ayrıca Akbank, esnaflara kredi kartı pos cihazları için uygun fiyatlar da sunuyor.

Halkbank Esnaf ve Sanatkâr Kredisi

Halkbank bu krediyi esnafların yanında sanatkârlar için de veriyor. 150.000 TL’ ye kadar kredi imkânlarından uygun vade seçenekleri ile yararlanılabilir. Faiz oranları, ortalama yıllık % 4′ ten başlıyor.

Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi

Yapı Kredi Bankası bu krediyi 36 aya kadar vade seçenekleri ile kullandırtıyor. 36 ay vade seçerseniz faiz oranı % 1,40.

TEB Esnaf Kredisi

Kadın patronlar için kredi, hazine müsteşarlığı destekli kredi, KOSGEB destekli krediler, Eximbank ve nakdi krediler ile faizsiz teknoloji kredileri, TEB’ in verdiği esnaf kredisinin kapsamında yer alıyor.

Vakıfbank Halden Anlayan Kredi

20.000 TL ile 50.000 TL arasındaki krediler 36 aya kadar vade ile sunuluyor.

Garanti Bankası Esnaf Destek Paketi

Esnaf ve sanatkârlara 24 aya kadar vade ile kredi veren Garanti Bankası’nda Pos’tan kredi ve ticari taşıt kredileri seçenekleri de sunuluyor.

 

 

 


, , , , ,