Web
Analytics


Hafta Sonu Kredi Çekilir mi?

Hafta Sonu Kredi Çekilir mi?

Teknolojinin gelişmesi ile beraber bankaların mobil ve internet uygulamaları da ihtiyaçlara en hızlı cevap verecek özellikte tasarlanmaktadır. Kredi kullanmak yakın zamana kadar kişilerin bankaya giderek, evrak ve belgeleri dâhilinde yapılacak değerlendirmeye bağlı olarak sonuçlandırılması esasına dayanıyordu. Artık günümüzde bankaların mobil ve internet uygulamaları sayesinde 7gün 24 saat istenilen zamanda acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanabilmek mümkün olmaktadır.

Hafta Sonu Ve Tatil Gününde Kredi Çekebilmenin Yolları

Günümüzde bankalar müşterilere ulaşma konusunda sınır tanımamaktadır. Bankaların mobil ve internet uygulamaları sayesinde birçok müşteri şubeye gitmeden bulunan ortamda rahatlıkla bankacılık işlemlerini halledebilmektedir. Bunlardan biride zaman ayrımı yapılmaksızın istenilen gün ve saatte acil nakit ihtiyaçları için kredi çekebilmektedir. Birçok banka hesabı olan müşterilerine, internet uygulamalarına giriş yaptıklarında kredi başvurusu olanağı sağlamaktadır. Müşteri bilgileri dâhilinde yapılan değerlendirme sonrası kısa zamanda başvuru sonuçlanmakta sonrasında para müşterinin hesabına aktarılmaktadır.

İnteraktif Banka Uygulamaları Yoluyla Kredi Kullanma Aşamaları

Bankada hesabı olan ve interaktif uygulamaya giriş yapan müşteri, sayfa içerisinde bulunan başvuru bölümüne giriş yaparak öncelikle bilgilerini doldurur. Sonrasında istenilen kredi miktarı ve vadesi seçilerek kredi talebi onaya gönderilir. Belirli bir süre sonra talebin sonucu öğrenildiğinde kredi onaylandı ise faiz oranları ve vadeyi içeren ödeme tablosu sistemde görüntülenerek onaylanır. Son olarak kredi sözleşmesi de interaktif olarak onaylandıktan sonra kredi miktarı müşterinin hesabına geçmektedir.

 

 


, , ,