Web
Analytics


İhtiyaç Kredisi Faiz

İhtiyaç Kredisi Faiz

Birçok bankadan ihtiyaç kredisi almak mümkündür. Çok sayıda banka müşterilerine kredi notuna göre faiz uygulamaktadır. Bu faiz oranlarının en düşüğünden faydalanmanın yolu ihtiyaç kredisi almaktır.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları En Düşük Olan Bankalar Hangileri?

İhtiyaç kredisi faiz oranları en düşük bankaları inceleyelim örneğin: 10 bin TL ihtiyaç kredi başvurusu için en düşük olan bankaları inceleyelim;

ING Bank: Birinci olarak ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı en düşük olan bankalar arasında yerini almaktadır. Faiz oranını kredi notuna göre belirleyerek müşterilerine o değerlendirmeye göre faiz oranı tanımlamaktadır. En düşük faizi %1,09 seviyesindedir.

QNB Bank: İkinci en düşük faiz veren banka QNB Bank müşterilerinin kredi notuna bakmadan sabit faiz olarak %1,27 faiz uygulamaktadır.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları En Yüksek Olan Bankalar Hangileri?

Faiz oranı en yüksek olan bankaları inceleyelim. Örneğin: 10 bin TL ihtiyaç kredi başvurusu için en yüksek olan bankaları inceleyelim;

Garanti Bank: En yüksek faiz oranına sahip bankadır. %1,79 sabit faiz oranı uygulamaktadır.

Akbank: Garanti bankasından sonra ikinci olarak en yüksek ihtiyaç kreşi veren bankadır. %1,65 sabit oran sağlamaktadır.

Vatandaşlar Neden İhtiyaç Kredisini Tercih Ederler?

İhtiyaç kredisinin önemi nedir? İhtiyaç kredisi aslında bankadan alınan hesabımıza geçen canlı paradır. Örneğin: Vatandaş araç almak için kredi çekmek isterse araç kredisi seçtiği takdirde ve aracını aldığında aracını kredi ödemesi bitene kadar satamamaktadır. Bunun yerine ihtiyaç kredisi alıp parayı istediği yerde kullanır ve aldığı ürünü satmak için önündeki bütün engeller kalkmış olmaktadır.

 

 

 


, , , ,