Web
Analytics


İng Bank İhtiyaç Kredisi

İng Bank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri belirli zamanlarda gerekli olan nakit ihtiyacımızı kolay şekilde sağlamamız için bankların sunduğu birçok avantaj seçeneklerinden biridir. Bankalar düşük geri ödeme seçenekleri ile ihtiyacımız olan nakit parayı tek seferde bizim için temin ederek anlık ihtiyacımıza çözüm olur. Daha sonra taksitli olarak belirlenen periyot da bankaya geri ödemesini gerçekleştiririz.

İhtiyaç Kredisi Seçenekleri

İhtiyaç kredileri çeşitli nedenler için gerekli olmakla birlikte ing bank ihtiyaç kredisi seçenekleri internet sayfasında yer almakta. Kredi seçeneklerinden size uygun ihtiyacınıza yönelik kredileri kolayca belirleyip başvuru gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredisini siz belirleyerek, ihtiyacınız olan nakit tutarı ve geri ödeyeceğiniz faiz oranlarını kolayca belirleyerek en kısa sürede başvuru sonucunuzu alabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

İhtiyaç kredisine internetten ön başvuru yapılıyor. Nüfus cüzdanı, maaş durumunuzu gösteren çizelge, emekli iseniz hesap cüzdanı ile kolayca başvuru yapabilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılarak krediye uygunluk durumunuz belirlenerek istediğiniz tutardaki krediyi alabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Çekme Şartları

Kredi çekmek için gerekli olan şartlardan biri 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması için üzerinizde kayıtlı bir haciz ya da borcun bulunmaması gerekiyor. Düzenli bir gelir düzeyinizin olması gerekiyor. Kazancınızın belirli seviyede olması ve kredi notunuzun düşük olamaması şartı aranıyor. Kazancınızın durumuna göre düşük faizli kredi seçeneklerinden yarar sağlayabilir ve belirlenen düzeyde geri ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.


, , , ,