Kredi Fırsatları

Kredi Fırsatları

Krediler en zor zamanlarımızda bize destek olan en değerli banka ürünlerinden biridir. İster ihtiyaçlarımız isterse gerçekleştirmek istediğimiz ancak maddi nedenlerden dolayı ertelediğimiz hayallerimiz konusunda olsun krediler bize birçok olanak sunmaktadırlar. Kredi Fırsatları her bankaya göre farklılık arz etmektedir. Birçok banka özellikle sürekli müşterilerine yönelik kampanyalar yapmaktadırlar. Bu kampanyalar sayesinde dilediğimiz her şeye hızlı bir şekilde sahip olabilmekteyiz.

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Tüm bankaların kişiye özel ya da özel günlerde sunduğu kredi fırsatları ile siz de en düşük faizlerle en yüksek kredilere sahip olabilirsiniz. Bankalara online olarak bile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz bankanın şubesine de gidebilirsiniz. Ya da telefonla başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredilendirmede bankaların en çok özen gösterdiği konu kredi notunuzdur. Kredi notunuz sizin finansal durumunuzun analiz edilmesi ile oluşmaktadır. Findeks adı verilen kuruluş sizin finansal analizinizi yapar ve size bir puan verir. Bu puana göre kredi başvurusu yaptığınızda tutar belirlenmiş olur. Düzenli ödemeleriniz, bankacılık ürünlerini kullanma durumunuz, banka hesaplarınız tamamen incelenerek bu analizler yapılır. Bankalar Findeksin verdiği puan neticesine göre kredi başvurunuzu kabul veya reddederler. Ya da istediğinizin altında ya da üstünde bir kredi çıkartabilirler.

Kredi Başvuru Evrakları Nelerdir?

Kredi fırsatları ile almaya hak kazandığınız tutarlar elinize geçmeden önce sizden bordro talep edilebilir. Son üç aya ait bir fatura da işinize yarayacaktır. Ya da gelirinizi belgeleyecek bir ticari faaliyetinize istinaden bilanço, son yıla ait vergi levhası, işletme defteri, gelir tablosu, son yıla ait bir vergi levhası gibi evraklar talep edilebilir.


, , ,


Nakit ihtiyacınızı sizlerde cazip koşullara sahip kredi çekerek gidermek isteyebilirsiniz. Ancak bunun için sektörde hizmet veren bankaların yeni yaptıkları kampanya ve avantajlardan da haberdar olmak isteyebilirsiniz. Kredi Notu düşük olanlar, Dosya Masrafı ödemek istemeyenler, düşük faizler ve uzun vade Kredi kartı borcu kapamak isteyenlerin Banka işlemleri tüm sorulara yanıt bulabilecekleri bir platform olduğunun altını çizmek isteriz.Tüketici kredisi, konut ya da taşıt talepleri gibi farklı konu başlıklarında bankalar arasında kıyaslama yapabilme ve bütçenize uygun olanını bulma gibi destekleri de alabilirsiniz. Eğer bir girişimci iseniz ve devletin verdiği Kosgeb olanaklarından yararlanma amacınız bulunuyorsa, bunları da hangi yolları izleyerek gerçekleştireceğinizi görebilirsiniz. Herhangi bir belge talep etmeden Kredi veren yerleri, kara liste ve düşük puandan nasıl kurtulup para sıkıntısını çözebileceğinizi de güncel verileri ışığında böylesine elit bir site de öğrenebilirsiniz.Talep ettiğiniz miktarı karşılama şartları ve yerine getirmeniz gereken bir takım kredi prosedürlerini de artık tespit etmeye son derece yakınsınız. Krediler ve bu kategoriye dahil diğer işlemler için her zaman sizi memnun kalacak bir durakta olduğunuzu unutmayınız. Sizin için ekonomik seçeneklerle kredi vermeye hazır bankaları ve bunu almanızı sağlayan metotları artık her zaman rahatlıkla keşfedeceğinizi de unutmayınız.