Web
Analytics


Kredi Hesaplama İş Bankası

Kredi Hesaplama İş Bankası

Türkiye’nin Cumhuriyet döneminde kurulmuş olan bankası olan İş Bankası uzun yıllardır ülke içerisinde finansal hizmet veren bir kuruluştur. İş Bankası üzerinden kredi çekmek isteyen bireylerin kredi başvurusunda bulunmadan önce bankanın web sitesi içerisinde mevcut bulunan hesaplama aracı üzerinden alacağı kredinin geri ödemesi ile ilgili bilgileri alabilmesi mümkündür. Kredi hesaplama İş Bankası resmi sitesi aracılığı ile birlikte yapılabilir.

İş Bankası Kredi Hesaplama Aracı

Bankanın sitesine erişim sağlandıktan sonra kredi hesaplama aracı üzerinden kredinin türünün, çekilecek olan kredi tutarının ve aylık vadesinin girilmesi ile hesaplama işlemi yapılabilir. Bankanın vermiş olduğu kampanyalardan da bu krediler kapsamında yararlanabilmek mümkündür. Hesaplama işleminden sonra kredinin çeşidine göre faiz oranı değişikliği, dosya masrafı değişikliği, kredinin vadesinde mevcut olan değişiklikler ve kredinin toplam ödemesindeki fark değişikliği gibi birçok etmen yer alabilir. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi almak için bankanın müşteri hizmetleri aranabilir.

İş Bankası Kredi Başvurusu

Banka üzerinden konut, araç ya da ihtiyaç kredisi çekmek isteyen bireylerin kredi başvurusu için birçok yolu vardır. Bankanın müşteri hizmetleri numarası aranarak, SMS atılarak ya da en yakın İş Bankası şubesine gidilerek kredi başvurusunda bulunulabilir. Kredi başvurusu için bank kredi notunun risk seviyesinde olmaması, olunsa bile kefil gösterilmesi gerekir. Genel merkezden gelen onay ile kredi hazırlanır.

 


, , , ,