Web
Analytics


Kredi Hesaplama Tablosu

Kredi Hesaplama Tablosu

Kredi başvurularını yapacak olan kişilerin öncelikle bir hesaplama yaparak toplam tutarı ortaya koyması gerekiyor. Faiz oranları baz alınarak yapılan bu hesaplama sonucu, geri ödemeyi en düşük şekilde yapabileceğiniz bankayı tespit edebilirsiniz. İnternet üzerinden aktarılan kredi hesaplama tablosu ile kredilerin toplam ödemesini ortaya koymak mümkündür. Bu işlem için çektiğiniz kredi miktarını, uygulanan faiz oranını ve vade sayısını girmeniz istenir. Tüm kredi verileri girildiği zaman toplam ödeme miktarı ortaya çıkar. Bu şekilde tüm bankalara ait bilgileri, kredi hesaplama tablosuna girerek en avantajlı kredi seçeneğini bulabilirsiniz.

Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Kredi hesaplama tablosuna gireceğiniz faiz oranları, her bankada farklı şekillerde görünür. Özellikle ihtiyaç kredilerinde bankaların faiz oranlarında büyük değişkenlikler olabiliyor. Başvurulardan önce mutlaka faiz oranlarını güncel haliyle öğrenin. Ayrıca internet üzerinden gördüğünüz bazı faiz oranlarının güncel olamayabileceğini unutmayın. Bu açıdan net oran için şubelerden bilgi almak daha doğru olacaktır. Tüm bankalar arasında belirli bir kıyaslama yaptıktan sonra en düşük faiz veren banka ile çalışabilirsiniz.

Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Bankalardan çekebileceğiniz kredi miktarını belirleyen temel etken, gelir durumunuzdur. Gelir durumunuz ne kadar yüksekse, kullanacağınız kredi de o kadar fazla olur. Özellikle maaşı 2500 TL ve üzerinde olan kişiler, diğer şartları da sağladığı takdirde rahatça kredi çekebilir. Bu aşamada kredi sicilinin de önemli olduğunu da unutmamak gerekiyor.


, , , ,