Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme

Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme

Hemen hemen günümüzde her vergi ödemesi gibi trafik cezası ödemeleri de zamanında yapıldığı müddetçe kredi kartı ile ödenebilme şansına sahiptir. Ceza ödeme süresinin az kalması ve bu zaman diliminde o kadar paraya sahip olunmaması sonucu son çare kredi kartı olarak kalıyor. Bu ödemeyi yapabilmek için ilk olarak İnternet Vergi Dairesi’nin internet sitesine bağlanın.

Şu Adımları Takip Edin

İnternet Vergi Dairesi’nin internet sitesine bağlandıktan sonra karşınıza çıkacakMotorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme” isimli butona tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkacak formda plaka, TC kimlik numarası ya da vergi daire numarası, tescil tarihi gibi bilgileri doldurarak kimliğinizi doğrulayın. Son olarak karşınıza tüm borç listeniz çıkacaktır. O listeden ödemek istediğiniz borcu seçin ve Beyanlı Trafik Cezası Ödeme butonuna basın. Bu sayfada karşınıza çıkacak ödeme türlerinden kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçin. Vergi dairesi ile anlaşmalı olan bankalardan (Garanti Bankası, Akbank, Halkbank, Bank Asya, Finansbank, İş Bankası, Ziraat Bankası, TEB ve Denizbank) birini seçerek karşınıza gelecek formda kredi kartı numaranız ve CVC kodunuzu girerek işlemi onaylayın. Üç dakika içinde kredi kartı numaranıza ait olan telefon numarasına sekiz ila on altı haneli bir kod gelmekte. Bu kodu 150 saniye içinde doğru bir şekilde yazıp onaylamanız sonucu borcunuzu kolaylıkla ödeyebilirsiniz.


, , , , ,


Nakit ihtiyacınızı sizlerde cazip koşullara sahip kredi çekerek gidermek isteyebilirsiniz. Ancak bunun için sektörde hizmet veren bankaların yeni yaptıkları kampanya ve avantajlardan da haberdar olmak isteyebilirsiniz. Kredi Notu düşük olanlar, Dosya Masrafı ödemek istemeyenler, düşük faizler ve uzun vade Kredi kartı borcu kapamak isteyenlerin Banka işlemleri tüm sorulara yanıt bulabilecekleri bir platform olduğunun altını çizmek isteriz.Tüketici kredisi, konut ya da taşıt talepleri gibi farklı konu başlıklarında bankalar arasında kıyaslama yapabilme ve bütçenize uygun olanını bulma gibi destekleri de alabilirsiniz. Eğer bir girişimci iseniz ve devletin verdiği Kosgeb olanaklarından yararlanma amacınız bulunuyorsa, bunları da hangi yolları izleyerek gerçekleştireceğinizi görebilirsiniz. Herhangi bir belge talep etmeden Kredi veren yerleri, kara liste ve düşük puandan nasıl kurtulup para sıkıntısını çözebileceğinizi de güncel verileri ışığında böylesine elit bir site de öğrenebilirsiniz.Talep ettiğiniz miktarı karşılama şartları ve yerine getirmeniz gereken bir takım kredi prosedürlerini de artık tespit etmeye son derece yakınsınız. Krediler ve bu kategoriye dahil diğer işlemler için her zaman sizi memnun kalacak bir durakta olduğunuzu unutmayınız. Sizin için ekonomik seçeneklerle kredi vermeye hazır bankaları ve bunu almanızı sağlayan metotları artık her zaman rahatlıkla keşfedeceğinizi de unutmayınız.