Web
Analytics


Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Hayatın her zamanında geçen geçim sıkıntısı nedeniyle vatandaşlar hangi bankadan kredi almak istediklerini tercih ederken Masrafsız İhtiyaç Kredisi veren bankalar arasında seçim yapmaktadırlar. Maddi açıdan zor durumda oldukları için ve kefil arama derdinden kurtulmak için kefilsiz masrafsız kredi veren bankalar vatandaşlara hitap etmektedir. Kendileri için daha az faiz, daha az masraf veren bankaları tercih etmektedirler.

Kefilsiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bazı bankalar vatandaşların özgürce yararlana bilmeleri için kefil şartı ve dosya masrafı almadan kredi vermektedirler. Şimdi kefilsiz masrafsız kredi veren bankalara örnek:

ING Bank: ING Bank standart bir faiz oranı uygulamayıp herkesin kredi puanına göre bir faizle kredi vermektedir. 10 bin TL’ye kadar kefilsiz ve masrafsız kredi sunmaktadır. SMS ile başvuru için KREDİ boşluk TC No ile 2205 e mesaj atın başvuru sonucu cebinize gelmektedir.

Akbank: Kredi ihtiyacı olanlara faizsiz ve kefilsiz kredi sunar hatta şubeye gelmeden 20bin TL’ye kadar internet üzerinden başvuru formunu doldurarak kredi başvuru yapılabilir. SMS ile başvuru KREDİ boşluk TC No ile 4425 e mesaj atın başvuru sonucu cebinize gelmektedir.

Denizbank: 55 bin TL ye kadar nakit ihtiyaçlarınızda uygun faiz oranları ve 36 ay vade ile ödeme sunan banka kefil ve dosya masrafı almamaktadır. Üstelik başvuru sonucunu kısa bir sürece açıklamaktadır. SMS ile başvuru için KREDİM boşluk TC No ile 3280’e mesaj atın başvuru sonucu cebinize gelmektedir.

 

 

 


, , , , ,