Tüm Bankalar Açılış Saati Kaçta Açılıyor?

Tüm Bankalar Açılış Saati Kaçta Açılıyor?

Genel olarak baktığımız da banka sektöründe yer alan tüm firmaların mesai saatleri, resmi tatiller ve özel durumlar var olmadığı müddetçe sabah 08.30- ile 09.30 arasında açılır, akşam da 17.00-17.30 saatleri civarında kapanır. Ülkemizde yedi farklı bölgede iklim ve bölge şartları değişiklik göstermesi nedeni ile bankalar gibi kurumlar, çalışma saatlerini ülke geneline göre değil de bazen bölgelere göre ayırarak da belirleyip, daha verimli bir çalışma ortamı ile müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi amaç edinirler. Ancak genel itibariyle çoğu zaman aynı çalışma saatleri aynı sürelerde geçerli olmaktadır. Buna göre Türkiye’de aktif olarak çalışan tüm bankaların açılış saatleri ile ilgili tüm bilgiler aşağıda belirtildiği gibidir.

Banka Açılış Saatleri

Vakıfbank: Vakıfbank saat 09.30’da açılmaktadır.
Akbank: Akbank saat 09.00’da açılmaktadır.
Garanti Bankası: Garanti Bankası saat 09.00’da açılmaktadır.
Halk Bankası: Halk Bankası saat 09.00’da açılmaktadır.
Ziraat Bankası: Ziraat Bankası saat 09.00’da açılmaktadır.
İş Bankası: İş Bankası saat 09.00’da açılmaktadır.
Ancak İş Bankası’nın bazı şubelerinde mesai saatleri faaliyet gösterdikleri binanın kurallarından dolayı farklılık göstermektedir. Buna göre;
İş Bankası Atatürk Havalimanı İstanbul: Saat 00.00’da açılmaktadır.
İş Bankası Nautilus AVM İstanbul: Saat 10.00’da açılmaktadır.
İş Bankası Kanyon AVM İstanbul: Saat 10.00’da açılmaktadır.
İş Bankası İstanbul Adalet Sarayı: Saat 09.00’da açılmaktadır.
İş Bankası Cevahir Alışveriş Merkezi İstanbul: Saat 10.00’da açılmaktadır.
İş Bankası İ.T.Ü. Ayazağa İstanbul: Saat 08.30’da açılmaktadır.
İş Bankası Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul: Saat 08.00’da açılmaktadır.
İş Bankası Viaport AVM İstanbul: Saat 10.00’da açılmaktadır.
İş Bankası Borsa İstanbul: Saat 09.00’da açılmaktadır.
Finansbank: Finansbank saat 09.00’da açılmaktadır.
HSBC: HSBC saat 09.00’da açılmaktadır.
Yapı Kredi Bankası: Yapı Kredi Bankası saat 09.00’da açılmaktadır.
İNG Bank: İNG Bank saat 09.00’da açılmaktadır.
Albaraka Türk: Albaraka Türk saat 09.00’da açılmaktadır.
Şekerbank: Şekerbank saat 09.00’da açılmaktadır.
Odeabank: Odeabank saat 09.00’da açılmaktadır.
TEB: TEB saat 09.00’da açılmaktadır.
Tekstil Bank: Tekstil Bank saat 09.00’da açılmaktadır..
T-Bank: T-Bank Saat 09.00’da açılmaktadır.
Citibank: Citibank saat 09.00’da açılmaktadır.Nakit ihtiyacınızı sizlerde cazip koşullara sahip kredi çekerek gidermek isteyebilirsiniz. Ancak bunun için sektörde hizmet veren bankaların yeni yaptıkları kampanya ve avantajlardan da haberdar olmak isteyebilirsiniz. Kredi Notu düşük olanlar, Dosya Masrafı ödemek istemeyenler, düşük faizler ve uzun vade Kredi kartı borcu kapamak isteyenlerin Banka işlemleri tüm sorulara yanıt bulabilecekleri bir platform olduğunun altını çizmek isteriz.Tüketici kredisi, konut ya da taşıt talepleri gibi farklı konu başlıklarında bankalar arasında kıyaslama yapabilme ve bütçenize uygun olanını bulma gibi destekleri de alabilirsiniz. Eğer bir girişimci iseniz ve devletin verdiği Kosgeb olanaklarından yararlanma amacınız bulunuyorsa, bunları da hangi yolları izleyerek gerçekleştireceğinizi görebilirsiniz. Herhangi bir belge talep etmeden Kredi veren yerleri, kara liste ve düşük puandan nasıl kurtulup para sıkıntısını çözebileceğinizi de güncel verileri ışığında böylesine elit bir site de öğrenebilirsiniz.Talep ettiğiniz miktarı karşılama şartları ve yerine getirmeniz gereken bir takım kredi prosedürlerini de artık tespit etmeye son derece yakınsınız. Krediler ve bu kategoriye dahil diğer işlemler için her zaman sizi memnun kalacak bir durakta olduğunuzu unutmayınız. Sizin için ekonomik seçeneklerle kredi vermeye hazır bankaları ve bunu almanızı sağlayan metotları artık her zaman rahatlıkla keşfedeceğinizi de unutmayınız.