Web
Analytics


Yapı Kredi İş İlanları

Yapı Kredi İş İlanları

Kurumsal yapısı çok gelişmiş özel banka kuruluşlarından birisi olan Yapı Kredi, binlerce lise ve üniversite mezununa iş olanağı yaratıyor. Şubelerde, çağrı merkezlerinde ya da gezici ekiplerde görevlendirmek üzere çeşitli personel alımları yapan banka; önemli bir istihdam sağlıyor. Yapı Kredi iş ilanları ve gerekli tüm başvuru işlemleri direkt olarak bankanın resmi sitesi üzerinden yapılır. Bu açıdan başka kaynak sitelere ihtiyacınız olmaz. Önceden alım yapacağını duyuran banka, daha sonradan gerekli şartların yayınlandığı bir kılavuzu sizlerle paylaşır.

Yapı Kredi Personel Alımları Nasıl Olur?

Yapı Kredi Bankası öncelikle personel alımları için bir kılavuz yayınlar ve adaylarda aradığı şartları belirtir. Gerekli şartlara uyan kişiler ilk aşamada yazılı bir sınava alınır. Gerekli sınav ücretini yatırdıktan sonra belirli merkezlerde sınava alınırsınız. Yazılı sınavda gerekli olan puanı alan adaylar, daha sonradan Yapı Kredi Bankası tarafından oluşturulan bir komisyon önünde mülakata davet edilir. Adayların işe alınabilmesi için hem yazılı sınavdan hem de sözlü mülakattan gerekli puanı alması gerekiyor.

Yapı Kredi 2018 Personel İlanları

Belirli aralıklarla personel alımlarını yapan Yapı Kredi Bankası, 2018 yılında da belirli pozisyonlara alım yapacak. Şu an için lise mezunları için başvurusu devam eden personel alımı bulunuyor. Gerekli alımlar sona erdikten sonra bankanın yılın ortalarına doğru üniversite mezunları için de belirli sayıda bir alım yapması bekleniyor.


, , , ,