Yapı Kredi Kimin

YAPI KREDİ KİMİN?

Ülkemizde hizmet sunan, birçok yurtdışı kaynaklı ya da yerli sermayeye sahip bankamız bulunmaktadır. Bunların arasında hem özel statüde bankalar, hem de kamu bankaları bulunmaktadır. Ülkemizde, özel bankalar arasında yer alan ve son derece güvenilen bir banka ise Yapı Kredi Bankası’dır. Yapı Kredi Bankası, 1944 yılında kurulmuştur. İkinci Dünya Savaşı’ndan hemen sonra kurulan banka, o dönemde savaşa girmeyen, ancak zorluklarını yaşayan bir ülkenin ekonomik anlamda kalkınması noktasında önemli hizmetler sunmuştur.

Yapı Kredi Bankası Tarihi Bir Kurumdur:

Yapı Kredi Bankası kurulduğu dönemde, ülkemizin ilk ulusal çaplı bankası olarak dikkat çekmiştir. Bu banka, hem kişi, hem de kurum bazında bugüne kadar sayısız kredi vermiştir. Banka yıllar içinde birçok defa el değiştirmiş olmakla birlikte, günümüzde Yapı Kredi kimin sorusunun cevabı Koç Holding grubudur.

Yapı Kredi ve Hizmetleri:

Yapı Kredi kimin sorusunun cevabı Koç Holding olmakla, bu durum ülkemizde bankaya karşı çok önemli bir güvenin sağlanmasına söz konusu olmaktadır. Malum, Koç Grubu ülkemizin en güvenilir holdinglerinden biridir. Koç Holding Koçbank ile bankacılık faaliyetlerini sürdürmekle, Yapı Kredi Bankası’nın alınmasını takiben, her iki banka birleşmiştir. Bundan sonra her iki banka birleşmiş olup, Yapı Kredi Bankası kapsamında faaliyetlerine devam etmiştir.

Banka kapsamında, ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri, kredi kartları gibi birçok uygulama sunulmaktadır. Sitemize tıklayarak, banka ve uygulamaları hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.


, , ,


Nakit ihtiyacınızı sizlerde cazip koşullara sahip kredi çekerek gidermek isteyebilirsiniz. Ancak bunun için sektörde hizmet veren bankaların yeni yaptıkları kampanya ve avantajlardan da haberdar olmak isteyebilirsiniz. Kredi Notu düşük olanlar, Dosya Masrafı ödemek istemeyenler, düşük faizler ve uzun vade Kredi kartı borcu kapamak isteyenlerin Banka işlemleri tüm sorulara yanıt bulabilecekleri bir platform olduğunun altını çizmek isteriz.Tüketici kredisi, konut ya da taşıt talepleri gibi farklı konu başlıklarında bankalar arasında kıyaslama yapabilme ve bütçenize uygun olanını bulma gibi destekleri de alabilirsiniz. Eğer bir girişimci iseniz ve devletin verdiği Kosgeb olanaklarından yararlanma amacınız bulunuyorsa, bunları da hangi yolları izleyerek gerçekleştireceğinizi görebilirsiniz. Herhangi bir belge talep etmeden Kredi veren yerleri, kara liste ve düşük puandan nasıl kurtulup para sıkıntısını çözebileceğinizi de güncel verileri ışığında böylesine elit bir site de öğrenebilirsiniz.Talep ettiğiniz miktarı karşılama şartları ve yerine getirmeniz gereken bir takım kredi prosedürlerini de artık tespit etmeye son derece yakınsınız. Krediler ve bu kategoriye dahil diğer işlemler için her zaman sizi memnun kalacak bir durakta olduğunuzu unutmayınız. Sizin için ekonomik seçeneklerle kredi vermeye hazır bankaları ve bunu almanızı sağlayan metotları artık her zaman rahatlıkla keşfedeceğinizi de unutmayınız.