Web
Analytics


Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Türkiye üzerinde kurulan ilk devlet bankası olma özelliğini elinde bulunduran Ziraat Bankası ihtiyaç kredisini tüketici kredisi adı altında müşterilerine verir. Bankadan tüketici kredisi çekmek isteyen müşterinin arama yapmadan ya da bankaya gitmeden çekeceği kredinin geri ödemesini hangi koşullar altında kabul edeceğinden haberi olması için kredi hesaplama aracını kullanabilmesi adına hizmet verilir. Ziraat bankası ihtiyaç kredisi hesaplama aracı üzerinden çeşitli kredilerden da faydalanabilmek mümkündür.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama Aracı

Banka üzerinden alınacak olan ihtiyaç kredisinin hesaplanması için banka tarafından verilen tüketici ürün paketi, tüketici kredisi, çalışanın artısı tüketici kredisi, ipotekli bireysel finansman kredisi, emeklinin artısı tüketici kredisi, eğitim kredisi, oyak üyelerine özel tüketici kredisi ve arsa kredisi türlerinden bir tanesinin seçilmesi gerekir. Almak istenen kredi tutarının girilmesi, ödeme sıklığının ayda bir ya da üç ayda bir olarak seçiminin yapılması ve vade süresinin belirlenmesi ile birlikte hesaplama işlemi tamamlanmış olur.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Hesaplama aracının kullanılmasının ardından bankanın verdiği teklif kullanıcıya uygun ise hemen başvur butonu üzerinden anında başvuru yapmak mümkün olur. Bunun yanı sıra bankanın SMS sistemi üzerinden, müşteri hizmetleri üzerinden ve şubelerinden de ihtiyaç kredisi için başvuru yapılabilir. Başvuru esnasında istenen belgelerin eksiksiz bir şekilde bankaya götürülmesi ve teslim edilmesi önemli bir noktadır.

 


, , ,